Aktualności

Kamil Iwicki z W&W z prelekcją na konferencji „Liberalizacja rynku gazu a bezpieczeństwo energetyczne”

Dnia 12 grudnia w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się VII Konferencja pt. „Liberalizacja rynku gazu a bezpieczeństwo energetyczne”. Jest to konferencja cykliczna, odbywająca się od 2006 r., poświęcona uwalnianiu i rozwojowi rynku gazu w Polsce i Europie Centralnej. Tegoroczna edycja skupiona była między innymi na tematyce uwalnianiu rynku i cen gazu, bezpieczeństwa energetycznego Polski oraz giełdy gazu i platformy OTC.

Wśród prelegentów, którzy wystąpili podczas konferencji, znaleźli się m.in. przedstawiciel Pełnomocnika Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, PGNiG S.A., Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. oraz Ministerstwa Energii, a także eksperci z branży gazowniczej, przedstawiciele renomowanych firm doradczych i kancelarii prawnych.

Podczas wydarzenia swoje wystąpienie pt. „Uwarunkowania regulacyjno-prawne detaryfikacji na rynku gazu” wygłosił także Kamil Iwicki z kancelarii Wawrzynowicz&Wspólnicy.

Partnerami konferencji były spółki PGNiG S.A. oraz GAZ-SYSTEM S.A.

Z programem wydarzenia oraz listą prelegentów można zapoznać się na stronie organizatora: http://www.adventure.pl/gaz_2016_program.php