O kancelarii

Za sprawą wąskiej specjalizacji, w dziedzinie energetyki i gazownictwa, kancelaria Wawrzynowicz & Wspólnicy uzyskała pozycję lidera w doradztwie regulacyjnym na rynku gazowym w Polsce. Obsługujemy podmioty działające na rynku energetycznym, gazowym i telekomunikacyjnym.

Oferujemy doradztwo prawne na najwyższym poziomie merytorycznym dzięki doświadczeniu naszych prawników – radców prawnych i prawników specjalistów (ekspertów w poszczególnych dziedzinach). Profesjonalne, skuteczne i efektywne świadczenie usług prawnych zapewnia satysfakcję naszym Klientom, którzy współpracują z nami od wielu lat.

Wiemy jak ważne dla obsługiwanych przez nas podmiotów, z uwagi na charakter ich działalności, jest zachowanie poufności co do przekazywanych informacji – zwracamy szczególną uwagę na wewnętrzne zabezpieczenia oraz kontrolujemy dostęp do otrzymanych od zainteresowanych danych.
Naszym Klientom przedstawiamy innowacyjne rozwiązania prawne, które zapewniają im przewagi konkurencyjne na rynku.

Mamy świadomość, że prawo zmienia się co dnia, dlatego cały nasz zespół systematycznie i na bieżąco śledzi nowelizacje przepisów. Dodatkowo, prawnicy kancelarii Wawrzynowicz & Wspólnicy uczestniczą w kształtowaniu otoczenia prawnego swoich Klientów, wspierając często w tym zakresie organizacje branżowe, takie jak izby gospodarcze.

Nasze artykuły, analizy i opracowania pojawiają się w najbardziej znaczących, branżowych czasopismach, takich jak: „Rynek Energii”, „Przegląd Gazowniczy”, „Nowa Energia”, „Energetyka Cieplna i Zawodowa”. Prawnicy W&W często wygłaszają referaty na konferencjach i warsztatach poświęconych prawu energetycznemu. Treść tych wystąpień jest publikowana w monografiach pokonferencyjnych, pracach zbiorowych, raportach organizacji pozarządowych (np. Instytutu Kościuszki). Poszczególne publikacje W&W zostały wymienione w zakładce: „Publikacje”. Kancelaria W&W jest również partnerem wielu projektów naukowych. Wspieraliśmy liczne konferencji naukowe, projekt Akademia Energii (organizowany przez Fundacje im. Lesława Pagi), Ogólnopolski Konkurs Prawa Energetycznego „Prawo z energią”, a także wiele innych. Wszystkie projekty których partnerem była kancelaria zostały opisane w zakładce „Aktualności”.

Zapraszamy do współpracy. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce: „Kontakt”.