Aktualności

Wspólnik zarządzający kancelarii W&W Adam Wawrzynowicz wystąpił jako panelista i moderator jednego z paneli podczas VII Kongresu Polskiego Przemysłu Gazowniczego

Adam Wawrzynowicz wystąpił jako ekspert w panelu poświęconym rozwojowi rynku biometanu w Polsce. Wypowiedź eksperta kancelarii W&W koncentrowała się na aspektach regulacyjnych i pilnej potrzebie stworzenia systemu wsparcia dla wytwórców biometanu, tak żeby branża gazownicza mogła odpowiedzieć w sposób adekwatny na zapotrzebowanie wygenerowane przez podmioty zobowiązane do realizacji Narodowego Celu Wskaźnikowego w sektorze transportu.

W drugim dniu Kongresu Adam Wawrzynowicz był moderatorem panelu „Perspektywy rozwoju rynku gazu”, gdzie panelistami byli przedstawiciele czołowych polskich firm gazowniczych (członkowie zarządów PGNIG OD, GSP, PSG), przedstawiciele Ministerstwa Klimatu i Środowiska, OGP Gaz-System oraz przedstawiciele biznesu związanego z branżą gazowniczą (Transition Technologies).

Kongres odbył się w dniach 19-20 października 2020 r. w formule streamingowej ze studia w Warszawie. Organizatorem wydarzenia była Izba Gospodarcza Gazownictwa.